Spotkania z językiem francuskim

Termin: 28.10.2016 - 30.05.2017

Filologia francuska

• Wieczór frankofonii : impreza będzie miała miejsce 16 marca 2017 w Instytucie Francuskim. Szczegóły programu nie są jeszcze zaplanowane. Impreza w języku francuskim, adresowana do uczniów klas dwujęzycznych oraz klas z rozszerzonym programem nauki języka francuskiego.

Kontakt z organizatorem:  dr Dorota Pudo     dorota.pudo@wp.pl

• Spektakl teatralny w języku francuskim przygotowany przez koło teatralne studentów filologii francuskiej. Termin: maj 2017. Impreza w języku francuskim, adresowana do uczniów klas dwujęzycznych oraz klas z rozszerzonym programem nauki języka francuskiego.

Kontakt z organizatorem:   mgr Marie Giraud-Claude-Lafontaine marie.giraudcl@gmail.com

• Spotkanie z belgijskim pisarzem Laurent Demoulin, 29 marca 2017, prowadzone w języku francuskim przez studentów i/lub wykładowców z filologii romańskiej. Mile widziany udział znających już język francuski licealistów w charakterze publiczności.

• Możliwość przygotowania przez studentów prezentacji informacyjnej o studiach w IFR i przedstawienia jej na lekcji języka francuskiego w liceum (po polsku lub francusku).

Data opublikowania: 27.10.2016